Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Spalvos pievoje

Print
PDF

spalvosNuo gegužės 18 d. jau dirba Ikimokyklinis skyrius, tiesa, priešmokyklinukai šiuos mokslo metus užbaigs nuotoliniu būdu gegužės 29 d. Visi kiti vaikučiai laukiame darželyje. Praeitos savaitės tema buvo „Spalvos pievoje". Minėjome tarptautines bičių ir futbolo dienas, ieškojome įvairių spalvų pievoje, bandėme įsiminti jų pavadinimus, susipažinome su augalų sudėtinėmis dalimis, kartu su tėveliais dalyvavome viktorinoje, gaminome pienės pūką, eksperimentavome, klausėmės pasakų, dainavome dainas apie pavasarį. Dalyvavome nuotoliniame Biržų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame fotografijų konkurse ,,Aktyvus sportas su šeima".

nnn1

nnn2

nnn3

nnn4

nnn5

nnn6

nnn7

nnn8

nnn9

nnn10

nnn11

nnn12

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vita Pilkauskienė