Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Atminties kelias"

Print
PDF

zydDalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje "Atminties kelias", skirtoje Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai, mokiniai kartu su istorijos mokytoja (Audronė Navalinskienė) kalbėjo apie Holokausto metu sunaikintas gausias Lietuvos žydų bendruomenes, apie iniciatyvos " Atminties kelias" simbolinę reikšmę. Vadovaujami muzikos mokytojos (Zita Beliakiene), padainavo žydų liaudies dainą "Tumbalalaika". Po trumpos pamokos žydų žudynių vietoje visi grėbė lapus, prie paminklo padėjo savo atsineštus akmenėlius.

 ak1

ak2