Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Renginys "Ūkininkų kiemelis"

Print
PDF

armSugrįžę po vasaros, darželinukai tėvelius pakvietė į šviečiamosios gyvulininkystės programos projekto „Augink, rūpinkis, mylėk" renginį "Ūkininkų kiemelis". Projekto vadovė, mokytoja D. Karosienė kartu su mokytojomis D. Sudeikyte, L. Kučinskaite ir muzikos mokytoja Z. Beliakiene bei mažaisiais projekto dalyviais paruošė nuotaikingą programėlę, kurioje buvo visko- dainelių, žaidimų, gyvūnėlių garsų pamėgdžiojimo. "Ūkininkų kiemelis" turėjo nemažai "gyventojų"- tėveliai jame įkurdino triušius, vištas, žąsis. "Ūkininkų kiemelis" "pražydo" saulėgražomis, jį puošė lopšelio ir ikimokyklinio skyriaus auklėtinių piešinėliai naminių gyvūnų tema, prikrautas šieno vežimaitis.

Mažieji šeimininkai kiemelyje esantiems gyvūnams parodė daug meilės ir rūpesčio, nes norėdami juos pašerti, turėjo darže surasti dvidešimt penkias morkas, iš kubilo į maišus susemti visus grūdus bei paduoti gyvūnams vandens. Po šėrimo darbų prasidėjo kūrybiškumo pamokėlė. Iš krūvos daržovių ir miško gėrybių vaikučiai kartu su tėveliais kūrė kompozicijas tiesiog ant žolės. Darželio poilsio zona pasipuošė fantastiškomis žmonių ir gyvūnų figūrėlėmis. Į namus mažieji išėjo nešini programos rengėjų įsteigtais prizais, ant kurių puikavosi užrašas ,,Augink, rūpinkis ir mylėk".

arm1

arm2

arm3