Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kaziuko mugė

Print
PDF

amatAtskubėjęs pavasaris šurmuliui pažadindavo ir Kaziuko mugę (dabar tai vyksta nuotoliniu būdu). Kad visai jos neprimirštumėte pasinaudokite mūsų pavyzdžiu - ,,prisikepkite" riestainių ir taip „atgaivinkite" Kaziuko mugės tradicijas savo aplinkoje. Kadangi esame dar ne mokyklinio amžiaus, tai mūsų dėmesį traukia veiklos, kurios vyksta kitaip nei įprastai. Mūsų mokytoja D. Karosienė bando į mūsų veiklas įtraukti vaikų ugdyme naudojamą STEAM metodiką (eksperimentai, bandymai, tyrinėjimai).

Patys dalyvaudami veikloje mes įgyjame naujų žinių, dalijamės tarpusavyje įgytomis žiniomis, įspūdžiais. Šį kartą gaminome sūrią tešlą, kuriai pagaminti reikėjo druskos, miltų, krakmolo ir vandens. Buvo labai smalsu paragauti kiekvieną produktą, bandėme nusakyti skonį, į ką panašūs produktai ( sunkiai sekėsi įvardinti krakmolą, pastebėjome, kad visi produktai balti, birūs, kai kurie be skonio). Patys matavome puodukais, šaukštais, skaičiavome, kiek ir ko reikia dėti į tešlą, kiekvienas išbandėme tešlos minkymo ,,meną". Labai patiko EMILIJOS pastebėjimas ,,Mano rankos jaučia druską". Kai tešla buvo paruošta prasidėjo kūrybinis procesas - riestainių darymas, jų puošyba... na ir puikus galutinis rezultatas, kuriuo buvome visi patenkinti. Buvo labai smagu.

kk1

kk2

kk3

kk4

kk5

kk6

kk7

kk8

kk9