Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Žalioji palangė“

Print
PDF

zpIkimokyklinės (lopšelio) grupės vaikai sėkmingai baigė projektą ,,Žalioji palangė". Projekto tikslas buvo ugdyti norą ir gebėjimus pažinti augalus ir aplinką, kurti naujas aplinkos apželdinimo idėjas, įtraukti ugdytinius į praktinę veiklą. Projekto metu buvo įrengtos žaliosios palangės ugdymo įstaigos vidaus erdvėse. Vaikai sėjo įvairius augalus, juos laistė, stebėjo, kaip jie dygsta, skaičiavo lapelius, lygino, kurie augalai užaugo didesni ir augo greičiau. Taip ant palangės vaikučiai užaugino svogūnų laiškų, kuriais kiekvieną dieną sriubą bei salotas gardino virėja Asta. Taip užaugo ir ridikėliai, kurių kiekvienam užteko paragauti. Mamytės ir močiutės padėjo į lauko lysves persodinti paprikas, pomidorus ir moliūgus. Darželio aplinką vaikučiai papuošė savo užaugintais gėlių daigeliais, tėveliams jų dienos proga padovanojo po savo rankomis pasodintą gėlę. Lauko darbai baigti, liko sulaukti rudeninio derliaus. Projekte vaikučiams padėjo mokytoja Lina Kučinskaitė ir padėjėja Rima Matulytė.

zp1

zp2

zp3

zp4

zp5

zp6

zp7