Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Orientacinės ir turizmo technikos varžybos

Print
PDF
orient

Orientacines varžybas, lavinančias loginį mąstymą, lyderio savybes, gebėjimą dirbti komandoje, priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę Pagojų miške organizavo fizinio ugdymo mokytojas Vilius Venckūnas. Mokinių komandos turėjo valandą laiko surasti žemėlapyje pažymėtus objektus bei dalyvauti įvairiose turizmo technikos bei kitose rungtyse.

Gera mokytis rimtų dalykų per neRIMTĄ veiklą.

t5

t4

t3

t6

t2

t1