Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šiurpnakčio vakaras

Print
PDF

hepumpkinKadangi tėvai yra neatskiriama mokyklos bendruomenės dalis ir mokykla stengiasi skatinti juos įsijungti į mokyklos bendruomenės veiklas, paskutinę dieną prieš mokinių atostogas tėvai kartu su vaikais buvo pakviesti į netradicinį tėvų susirinkimą „Tebūna šviesus Šiurpnakčio vakaras", kuris vyko mokyklos vidiniame kiemelyje.

Po trumpos įžangos apie mokyklos veiklą praėjusiais mokslo metais ir Kahoot žaidimo „Skaičių magija ir mokykla" visi įsitraukė į bendras veiklas. Pradžioje tėvų ir vaikų komandoms teko prabėgti kliūčių ruožą apžergus šluotą, paskui burna pagauti obuolį vandens pilname kubile bei moliūgu numušti kuo daugiau kėglių. Įveikus visas rungtis, visų vakaro dalyvių laukė moliūgų skaptavimo darbai, po kurių moliūgo lempomis buvo papuoštos mokyklos lauko erdvės. Aktyvus dalyvavimas, įsitraukimas į visas vakaro veiklas, pozityvus indėlis į mokyklos bendruomeniškumo kultūros kūrimą ir netradicinė tėvų susirinkimo forma - buvo svarbiausi renginio organizavimo tikslai, kurie įvykdyti su kaupu.

10

11

12

1

2

3

4

5

6

7

8

9

13

14

15

16

17