Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Linksmoji nata"

Print
PDF

nat5Pradinių klasių mokiniai paskutinę dieną prieš atostogos skyrė gražiausioms metų šventėms. Diena prasidėjo koncertu, kuriame skambėjo dainavimo studijos "Linksmoji nata" (mokyt. I. Staskonienė) atliekamos dainos, buvo daug šokių, muzikos, sveikinimų, linkėjimų ir šventinio šurmulio. Mokytoja R. Lapeikienė visus pradinukus pakvietė į kalėdinį žaidimą. Komandomis susėdę pradinukai galvojo šventinius žodžius iš žodžio KALĖDOS raidžių, spėjo mįsles, imitavo kalėdinius veikėjus, sveikino šalia sėdintį sveikinime pavartodami jo vardo pirmąją raidę, būrėsi, ką atneš ateinantys metai ir valgė pačių papuoštus imbierinius sausainius. Šventės ateina ir pasitikti jas su gera nuotaika tiesiog privaloma.

na2

nat3

nat4

na1