Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

projektas „Žemrausiukai''

Print
PDF

zm0Tradicinis kasmetinis projektas „Žemrausiukai'' prasidėjo. Visi darželio vaikučiai išėjo "į laukus" išravėti braškių ir svogūnų, supurenti dirvą apie augalus lysvėse. Vaikučiai nusprendė šiemet auginti prieskonines žoleles, todėl jau pasėjo krapų, petražolių, dašių, kalendrų ir jau žino, kur jas naudos. Jos bus atiduotos virėjai Astai paskaninti sriubas. Arbatai vaikučiai pasėjo ramunėlių, o aplinkai papuošti ir gėlyčių. Liko tik apsišarvuoti kantrybe ir laukti derliaus.

zm1

zm2

zm3

zm4

zm5