Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Zipio draugai"

Print
PDF

zipiodraugaiPriešmokyklinukai aptarė priešpaskutinę programos „Zipio draugai'' dalį, kurios tikslas – lavinti vaikų gebėjimą išgyventi pasikeitimus ir netektis, padėti vaikams priimti tai, kaip gyvenimo dalį. Su vaikais mokytoja Lina Kučinskaitė aptarė jausmus, kuriuos dažniausiai patiria žmonės, išgyvenantys netektį – pyktį ir kaltę. Klausydamiesi apie netektį, ir ypač apie mirtį, vaikai uždavė daug klausimų. Pagal vieną iš programos „Zipio draugai" uždavinių, vaikai turėjo apsilankyti ir kapinėse. Anot programos sumanytojų, apsilankymas kapinėse padeda vaikams geriau suprasti tradicijas, susijusias su žmogaus mirtimi, sužinoti apie kitų žmonių netekties išgyvenimus, apie pagarbą palaidotiems. Šioje neįprastoje vaikams vietoje jie pamatė daugybę įvairiausių senų ir šiuolaikiškų paminklų, skaitė užrašus bei domėjosi paminklų papuošimais, kalbėjo apie lietuvių kapų priežiūros tradicijas.

zp1

zp2