Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg
Print
PDF

zipiodraugai„Zipio draugų" programa šiais mokslo metais jau eina į pabaigą. Programos metu vaikai mokėsi atpažinti jausmus, valdyti emocijas, kalbėjo apie tai, kaip lengviau išgyventi netekties jausmą, mokėsi, elgesio nutikus nelaimei ir sužinojo į ką kreiptis pagalbos bei kaip padėti kitiems. Kartu vaikai stengėsi būti draugiškesni, taikiau spręsti kilusius konfliktus. Programos pabaigos proga mokytoja L. Kučinskaitė visiems įteikė po Zipio antspaudą.

zip1

zip2