Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Orientavimosi sporto diena

Print
PDF

orientGegužės 11 d. pasaulis mini orientavimosi sporto dieną. Ta proga paprastai kviečiami visi aktyvaus laisvalaikio gamtoje mėgėjai išbandyti orientavimosi sportą. Mūsų mokiniams šis sportas nėra naujiena, kadangi fizinio ugdymo mokytojas V. Venckūnas yra tikras tokio sporto organizavimo profesionalas. Šiandien mokiniai, naudodamiesi žemėlapiu bei greita orientacija vietovėje, ieškojo paslėptų 8 punktų ir įveikė 7 km atstumą. Visus punktus surado ir greičiausiai trasą įveikė berniukų komanda: Aidas, Jokūbas, Gabrielius M., Eligijus, Justas. Džiaugiamės, kad mokiniai šiandien ugdėsi ne tik savo fizines ypatybes, tačiau ir tobulino savo asmenines, socialines, pažinimo, iniciatyvumo bei bendravimo kompetencijas. Puikus oras, nuostabi pavasarinė nuotaika, gera komanda bei „savos" sienos- viskas ko reikia, kad jaustumės gerai. Mokiniai sako, kad jiems labai patiko. Ir... saldūs prizai...visoms komandoms.

tur1

tur2