Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Vilnos kelias"

Print
PDF

avi1 ir 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja J. Mulokiene šiandien mokėsi netradicinėje pamokoje „Vilnos kelias", vykusioje Kristinos ir Jurio Milišiūnų avių ūkyje. Ūkio šeimininkai pasakojo vaikams, kad ūkyje auginamos avys, tai ne tik maistas, tačiau avių vilna puikiai padeda žmogui apsirengti ir netgi turėti namus - jurtas. Ūkio šeimininkė supažindino vaikus su prietaisais, kurie buvo naudojami praeityje apdirbant avių vilną, parodė, kokie gaminiai gaunami iš vilnos, o taip pat supažindino su skirtingų veislių avimis.

Edukacinė programos pabaigoje - vilnos vėlimo pamokėlė, po kurios mokiniai namo parsivežė savo pasigamintus jaukius vilnos suvenyrus.

av1

av2

av3

av4

av5