Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Open House Nemunėlio Radviliškis"

Print
PDF

open-houseBirželio mėnesį, pasibaigus pamokoms, mokiniams vyksta nemažai edukacinių veiklų už mokyklos ribų. Šį birželį Nemunėlio Radviliškio daugiafunkcio centro 5-8 klasės mokinius pakvietėme į edukacinę veiklą pavadinimu „Open House Nemunėlio Radviliškis". Idėja buvo „nusižiūrėta" nuo Vilniaus. Vilnius šiemet gegužį lankytojams atvėrė 50 pastatų, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei. Nemunėlio Radviliškio mokiniams duris atvėrė keturi pastatai ir daugybė miestelio erdvių, puikiai žinomų mokiniams, tačiau jų istorijas kai kurie išgirdo pirmą kartą. Vilniuje savanoriai, patys susipažinę su neeiliniais pastatais, tampa gidais ir veda ekskursijas. Gidais po Nemunėlio Radviliškį mokiniams tapo mokyklos muziejininkas Evaldas Timukas ir fizinio ugdymo mokytojas Vilius Venckūnas.

Mokiniai buvo pakviesti aplankyti išskirtinius Nemunėlio Radviliškio pastatus ir vietas, pasinerti į išskirtinės miestelio istorijos pažinimo džiaugsmą. Duris atvėrė Nemunėlio Radviliškio evangelikų reformatų bažnyčia ir Nemunėlio Radviliškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, kurios buvo apžiūrėtos nuo įėjimo iki bokštų viršaus, senosios mokyklos rūsys ir palėpės, mokyklos valgyklos rūsys, o taip dar labai daug vietų, apie kurių istorinę reikšmę mokiniai net nenutuokė.

oh1

oh2

oh3

oh4

oh5

oh6

Išskirtinis AČIŪ Nemunėlio Radviliškiečiams V. Kubiliūnienei, E. Timukui ir V. Venckūnui.