Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasMatematika+menai+IT= STEAM - tokia formule galima apibūdinti vieną iš savaitės „Kas slepiasi mūsų spintose?" veiklų „Šlepečių paradą". Jungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai lygino savo šlepetes, batukus, dėliojo pagal dydį, ieškojo, kur užrašytas batuko dydis, nukopijavo skaičius ant popieriaus. Tada kompiuteriu užrašė ir atspausdino skaičius. Tėveliai taip pat buvo įsitraukę į šią veiklą - turėjo atlikti namų darbus - paruošti „bato" padą. Kai viskas buvo paruošta prasidėjo ilgas kūrybinis procesas: spalvotos medžiagos pasirinkimas, puošybos priemonės ir t.t.

Smagiausia buvo rezultatas - šlepečių paradas. Parodykite nors vieną, kuris nenorėtų būti modeliu.

Vaikučiai kūrė ne tik batukus, tačiau mielai buvo ir rūbų dizaineriai. Kolekciją jie pavadino „Aprenk save". Prieš gimstant naujiems rūbų modeliams, vaikai susipažino su įvairiomis medžiagomis, kirpo pagal pasirinktas iškarpas, piešė kūno dalis. Naujus avalynės ir rūbų modelius vaikučiams padėjo kurti mokytojos D. Karosienė ir L. Kučinskaitė.

st1

st2

st3

st4

st5

st6

st7

st8