Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sausio13-oji

Print
PDF
sausio13nBiržų ,,Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio centro languose 8.00 buvo uždegtos žvakutės. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus vaikai klausėsi istorijos apie Sausio 13-osios įvykius pagal V. Lansbergio pasakojimą „Sausio sniegenos'', statė Gedimino pilį ir televizijos bokštą, piešė Lietuvą naudodami tik tris mūsų vėliavos spalvas.
Pradinių klasių mokiniai po trumpos pamokėlės apie nepamirštamus sausio įvykius, ėjo į mokyklos vidinį kiemelį, kur buvo užkurtas atminimo laužas, leidęs visiems sušilti ir kartu pasivaišinti ant jo išvirta kakava su zefyrais.

 saa2

saa3

saa4

saa5

saa1