Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM

Print
PDF
steam_logotipasSTEAM veikla lopšelio grupės tema ,,Sniegas+spalvos=spalvotas vanduo".
Ar sniegas visada baltas? Ar galima nuspalvinti sniegą? Kas atsitiktų, jei spalvotas sniegas ištirptų, o gal spalvotas sniegas netirpsta? - tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieškojo lopšelinukai. O juos rasti padėjo mokytoja Lina Kučinskaitė. Sniego atsinešę į grupę, vaikučiai atsakymų paiešką pradėjo nuo piešimo ant sniego: gėlytės, saulutes, širdeles... Pirma išvada - ant sniego tikrai galima piešti. Atsakymo į klausimą ar tirpsta nuspalvintas sniegas taip pat nereikėjo ilgai laukti. Gaila tik, kad piešiniai dingo, tačiau spalvos laikėsi atskirai iki jas pajudinus.
3st1
3st2
3st3
3st4