Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Ppakvietė „pasimatuoti" mokyklą

Print
PDF

matuotiKetvirtokai pakvietė būsimuosius pirmokus „pasimatuoti" mokyklą. Mokiniai savo mažųjų draugų laukė su pačių pagamintomis dovanomis- stalo žaidimais. Antrokai ir ketvirtokai pristatė savo padarytus žaidimus, o būsimiems pirmokams linksma buvo juos išbandyti kartu su jaunaisiais žaidimų kūrėjais. Kas gali būti maloniau nei išbandyti naują žaidimą žaidžiant kartu su žaidimo autoriumi ir kūrėju.

m1

m2

m3

m4

m5