Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Edukacinė išvyka

Print
PDF

siauliai-herbasPradinių klasių mokiniai buvo edukacinėje išvykoje Šiauliuose. Pagrindinis išvykos tikslas buvo edukacija Šiaulių saldainių fabrike „Rūta". Čia mokiniai pamatė šokoladinių saldainių ruošimo subtilybes, ragavo įvairių rūšių saldainių, o taip pat ir gamino juos savo pačių rankomis. Be saldainių fabriko mokiniai dar aplankė vieną žymiausių Lietuvos lankytinų vietų - Kryžių kalną, buvo prie aukščiausio saulės laikrodžio Lietuvoje ir smagiai leido laiką prie Talšos ežero ir prie didžiausios gyvūno skulptūros Lietuvoje - „Geležinės lapės".

ss1

ss2

ss3

ss4

ss5

ss6

ss7