Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Renginys, skirtas Pasaulinei gyvūnijos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dienai

Print
PDF

taksasSpalio 4 d. dalyvavome renginyje, skirtame Pasaulinei gyvūnijos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dienai (org. Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka); aukojome maistą geriausiems ir ištikimiausiems žmogaus draugams, gyvenantiems gyvūnų namuose "Vizgis"; kartu atidengėme paminklą rašytojo Juozo Tumo- Vižganto šuneliui Kaukui bei surengėme parodėlę, skirtą mažiesiems mūsų draugams.

t1

t2

t3

t5

t4