Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kas ta tolerancija?

Print
PDF

ttt2Pradinių klasių mokiniai atidžiai klausėsi ir po to aptarė H. K. Anderseno pasaką „Senasis gatvės žibintas". Pasaką išraiškingai skaitė aktorius Karolis Dapkus. Pasakos žodžiai „Jie mane myli tokį koks aš esu" lydėjo vaikus viso renginio metu. Kas ta tolerancija? Vaikai kalbėjo, kaip jie supranta. Klausėsi kitų žmonių nuomonės. Mokyklos socialinė pedagogė Audronė Grigienė kalbėjo kaip sekasi draugauti vaikams mokykloje. Mokytoja Jolanta Mulokienė pamokė vaikus iš stiklainio pasidaryti žibintus. Mokiniai galėjo pasirinkti, ką naudos stiklainio puošimui: įvairias kruopas, raideles, blizgučius, siūlus, servetėles, spalvotas geometrines figūras.

Renginio pabaigoje buvo uždegti žibintai – lai jie šildo mūsų širdis ir rodo teisingą kelią. Lopšelio grupės vaikai džiaugėsi savo rankomis pagamintų Tolerancijos žibintų šviesa.

tt1

tt2

tt3

tt4

tt5

tt6