Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Žodeliai iš mažos širdelės

Print
PDF

sirdelPilname mažų širdelių ir gražių žodžių savo šaliai rytmetyje „Žodeliai iš mažos širdelės" mažieji meninio skaitymo konkurso atstovai sulaukė daug pagyrimų ir plojimų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. Geriausi skaitovai dalyvaus rajoniniame skaitovų konkurse „Deklamuoju Lietuvai".

Į konkursą komisija atrinko 4-5 metų grupėje Vakarę ir Eliją, 6-7 metų grupėje Urtę ir Viltę. Sveikiname nugalėtojas ir linkime sėkmės rajoniniame konkurse. Saldžius prizus konkursui dovanojo UAB „Indritus", o juos gražiai papuošė O. Juodokienė.

si1

si2

si3

si4