Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Raidelių istorijos

Print
PDF

jbblogoPriešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su mokytoja D. Karosiene lankėsi Biržų r. savivaldybės J. Bielinio viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje, edukacijoje „Raidelių istorijos". Vaikai klausėsi istorijos apie tai, kokios neįprastos planetos yra kosmose – Lazdelinių, Pilvelinių, Lenktųjų, Nosinių, Mažųjų raidžių planetos. Net yra tokių raidžių, kurios skrajoja iš vienos planetos į kitą. Bet pakyla Kosminis vėjas ir visos raidės nusileidžia ant žemės. Taip vaikai kūrybiškai pasikartojo abėcėlę, rinko žodžius, žaidė raidžių slėpynes ir puošė pasirinktą raidę, iš kurių pabaigoje sudėjo žodžius.

1r

2r

3r

4r

5r

6r

7r