Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pramogos su margučiais

Print
PDF

margMišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su mokytoja D. Karosiene aktyviai leido laiką organizuodamiesi pramogas su margučiais. Vaikai žaidė linksmiausią ir dažniausiai žaidžiamą Velykų žaidimą „Kurio margutis toliau nuriedės?". Norėdami nunešti kiškiui kiaušinį (žaidimas „Nunešk kiškučiui margutį"), vaikai turėjo nešti šaukštą laikydami ne rankoje, o dantyse. Smagi ir nenuobodi veikla skatino fizinį aktyvumą, dėmesio sutelkimą ir norą būti geriausiu žaidime.

m1

m2

m3

m4

m5

m6

m7