Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Čir vir vir pavasaris

Print
PDF

atvNors Velykos praėjo, tačiau ši savaitė po atostogų dar pilna jų. Pradinių klasių mokiniai svečiavosi bibliotekoje – jie dalyvavo Atvelykiui skirtame renginyje „Čir vir vir pavasaris", kurį vedė bibliotekininkė Jolanta kartu su vyresniuoju bibliotekininku-edukatoriumi Evaldu. Vaikai susipažino su Atvelykio tradicijomis, kurios artimos pačioms Velykoms, minė su paukščiais susijusias mįsles, rideno savo atsineštus gražiausiai nudažytus margučius, rungtyniavo, mokėsi pasidaryti paukštį iš šieno. Mišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai su mokytoja D. Karosiene margino kiaušinius popieriaus lape.

Į kiaušinių medžioklę 3-4 klasės mokinius pakvietė anglų kalbos mokytoja. Dvi mokinių komandos pagal nuorodas turėjo rasti po vienuolika visoje mokyklos teritorijoje paslėptų kiaušinių.

Smagu, kai pamokas įvairina netradicinė veikla.

at1

at2

at3