Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Mamyte, šoku tik tau“

Print
PDF
danceNemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio centro mišrios ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės mergaitės su muzikos vadove V. Maciene dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių projekte „MAMYTE, ŠOKU TIK TAU" (org. Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla). Projekto tikslas – pasitikėjimo savimi, ritmo pojūčio, plastiškumo ir estetinio suvokimo ugdymas.
Tačiau svarbiausias šventinis projekto tikslas – sužadinti vaikuose norą prasmingai, kūrybingai ir netradiciškai pasveikinti savo mamytes.

BORUŽIUKAI