Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Bur bur bur, balta avyte“

Print
PDF

aviŠiandien ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė su mokytoja D. Karosiene vyko į Milišiūnų avių ūkį. Pažintį su avimis vaikai pradėjo nuo atsivežtų joms vaišių. Maitindami avis, vaikai kartu stebėjo ir jų išvaizdą, lygino spalvas, ragų ilgį, klausėsi ir mėgdžiojo avių skleidžiamus garsus, lietė avių vilną.

Po pažinties su avimis vaikai jurtoje klausėsi, kaip kerpamos avys, apdirbama vilna ir gaunami siūlai. Vaikai išbandė, kaip reikia iššukuoti vilną iki puraus, lengvo debesėlio – vilnos kuokštelio, kuris vėliau virsta siūlu. Ūkio šeimininkė kiekvienam leido išbandyti kaip dirba verpimo ratelis. Vilnos kelionė tęsėsi kitoje jurtoje, kurioje vyko edukacija „Pasidaryk drugelį". Pasitelkę kūrybiškumą, su edukatorės pagalba, vaikai nusivėlė po drugelį.

av1

av2

av3

av4

av5

av6

av66

av7

av8

av9

Edukacijos pabaigoje vaikų laukė staigmena – šiltos bandelės ir žolelių arbata. NUOŠIRDŽIAI AČIŪ už puikią edukaciją avių ūkio šeimininkei poniai KRISTINAI.