Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pamokos vyko lauke

Print
PDF

laukŠiandien daugumoje Lietuvos mokyklų pamokos vyko lauke, švęsdami lauko klasės dieną – pasaulinį judėjimą, skirtą įkvėpti ir skatinti mokymąsi lauke. Anglų kalbos lauko pamoką antrokai pradėjo mankšta "Move your body", taip pasikartodami kūno dalių pavadinimus. Paskui, susipažinę su būdvardžiais, padedančiais apibūdinti žmogaus veidą, antrokai įtvirtino žodžius atlikdami praktinę užduotį – žmogaus veido kontūrą užpildydami trūkstamomis veido dalimis iš gamtinės medžiagos.

Trečiokai ir ketvirtokai anglų kalbos pamokoje panaudodami gamtines medžiagas, kūrė duotoms angliškoms istorijoms iliustracijas, kuriose „prakalbino" pagrindinius pasakojimų veikėjus.

lk1

lk2