Jau ne vienus metus tęsiasi graži mūsų ugdymo įstaigos draugystė su O. Milienės senelių globos namais. Šią savaitę ikimokyklinio ugdymo skyriuje vaikai sulaukė svečių. Vaikus aplankė O. Milienės senelių globos namų socialinė darbuota Danutė Nindriūnaitė su globos namų gyventojais. Ji vaikams pasekė piešiniais inscenizuotą pasaką apie kasinėjimus, kartu dainavo vaikiškas ir lietuvių liaudies dainas, žaidė žaidimus. Vaikams buvo įteiktos dovanėlės – močiutės Jolantos spalvinti piešiniai, staigmenų dėžutės. Vaikai seneliams deklamavo eilėraščius, parodė savo žaislus. Susitikimas buvo šiltai baigtas prie arbatos puodelio.








