Balandžio 29 d. 1-2 kl. mokiniai kartu su mokytoja J. Mulokiene dalyvavo nuotolinėje „Įdomiojoje pamokoje" – linksmoje detektyvinėje istorijoje, kurioje patys tapo jaunaisiais tyrėjais ir kartu su personažais aiškinosi, kas nutiko, kad vaikų lėkštėse kartais lieka nepaliesti vaisiai ir daržovės. Pamokos pabaigoje mokiniai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje, padėjusioje įtvirtinti gautas žinias.






