Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Zipio draugai 2016

Print
PDF

zipiodraugai,,Zipio draugai" - tai tarptautinė programa, kurios tikslas yra padėti 5-7 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdieninius sunkumus. Programa siekia pagerinti vaikų emocinę savijautą. Padeda jiems įgyti gebėjimų įveikti socialinius ir emocinius sunkumus. Programą sudaro 6 dalys, o kiekvieną iš jų - 4 valandėlės.

Mūsų įstaigoje programoje dalyvauja 5 ir 6 metų devyni darželinukai: keturi priešmokyklinės ir penki viduriniosios grupių vaikai.

Užsiėmimai vyksta Zipio kampelyje, kurį įkūrė auklėtoja Lina Kučinskaitė, ji ten su vaikais susitinka kiekvieną pirmadienį 11 val.

zip1

Užsiėmimų metu skaitomi pasakojimai apie vabaliuką Zipį ir jo draugus, kurie susiduria su visiems gerai pažįstamomis situacijomis - liūdi ir pavydi, draugauja ir pykstasi, ir vėl sugeba pasijusti gerai. Tada atliekamos įvairios užduotys. Pavyzdžiui, jau kalbėjome apie „Jausmus": liūdesį, džiaugsmą, pyktį, pavydą, jaudulį. Vaikai mokėsi atpažinti savo jausmus, kalbėti apie juos. Mokėsi pasakyti, kaip jaučiasi vienoje ar kitoje situacijoje ir ieškojo būdų, galinčių padėti pasijusti geriau.

zip3

Antroje dalyje ,,Bendravimas'' mokysimės bendrauti, klausytis kitų, prašyti pagalbos ir aiškiai išreikšti tai, ką jie nori pasakyti, net jei tai sudėtingas dalykas.

Auklėtoja Lina Kučinskaitė