Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg
Print
PDF

Priešmokyklinio ugdymo tikslas – atsižvelgiant į kiekvieno vaiko patirtį, galias, ugdymosi poreikius, vadovaujantis humanistinėmis ir demokratinėmis vertybėmis, užtikrinti optimalią vaiko raidą, padėti pasirengti mokytis pagal pradinio ugdymo programą.

Ikimokyklinio ugdymo tikslas - siekti, kad vaikai įgytų jų amžiaus tarpsniui būtinus savarankiškumo, socialinius, kognityvinius gebėjimus, išmoktų kritiškai mąstyti, nebijotų klausti, pasitikėtų savimi, augtų atsakingais Lietuvos ir pasaulio piliečiais, gerbtų save ir aplinkinius, žinotų savo teises ir pareigas.