Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg
Print
PDF

Tikslai:

  • Ikimokyklinio ugdymo pakopoje. Atsižvelgiant į mokslo ir technikos raidą, poreikius, kurti sąlygas, padedančias vaikui tenkinti prigimtinius kultūros, taip pat ir etninius, socialinius, pažintinius poreikius
  • Priešmokyklinio ugdymo pakopoje. Laiduojant vaiko asmenybės skleidimąsi, ugdyti aktyvų, savimi ir savo gebėjimais pasitikintį, stiprią pažinimo motyvaciją turintį vaiką, sudaryti prielaidas tolesniam sėkmingam jo ugdymuisi mokykloje

Kryptys:

  • Lopšelio grupės - "Aš turiu būti sveikas"
  • Viduriniosios grupės - "Aš turiu būti saugus"