Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Baltų vienybės diena

Print
PDF

baltRugsėjo 22-ąją, minint Baltų vienybės dieną, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai kartus su mokytojomis R. Zemlickiene, R. Plikšniene ir V. Vaitaityte dalyvavo šventinėje popietėje.

Tradicija, prasidėjusi mūsų mokykloje, tęsiama. Lygiai prieš metus, švenčiant Baltų vienybės dieną, buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su „Aušros" pagrindinės mokyklos bei Latvijos Respublikos Skaistkalnės vidurinės mokyklos vadovais.

Šiais metais „Aušros" pagrindinės mokyklos  bendruomenės organizuotame renginyje vėl uždegėme draugystės aukurą, šokome tautinis šokius, prisiminėme baltų tautų istorinius faktus, dainavome. Šventės pabaigoje simboliškai susikabinę rankomis trimis kalbomis dainavo Baltijos šalių  himnu kartais vadinamą dainą „Bunda jau Baltija!".

baltud

Dėkojame „Aušros" pagrindinės mokyklos bendruomenei už šventinę popietę, bendradarbiavimą.