Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Naturlab.lt" projekto veiklos Akmenėje

Print
PDF

lmnsc_logoNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai, kartu su mokytojomis Rima Zemlickiene bei bibliotekos vedėja Monika Džėjytė-Storberg rugsėjo 30 - spalio 1 dienomis svečiavosi Akmenės gimnazijoje, kur vyko neformaliojo vaikų švietimo projekto „Naturlab.lt" veiklos.

Atvykę į Akmenę, mokiniai lankėsi gamtos muziejuje, kuriame apžiūrėjo drugelių kolekciją, dalyvavo edukacinėje veikloje. Veiklos metu kiekvienas dalyvis nusivėlė po margaspalvį drugelį.

natur

Pasivaišinę gardžiais pietumis, tęsė veiklas - dalyvavo pažintinėje Ventos regioninio parko veikloje: aplankė Papilės jūros atodangą, Jūrkalnį, ieškojo fosilijų, lipo  į apžvalgos bokštą, iš jo grožėjosi Papilės gamtovaizdžiu, aplankė sodybą, kurioje paskutinius gyvenimo metus praleido S. Daukantas.  Lankė Kamanų rezervatą.

Grįžus į gimnaziją, laukė skani vakarienė, o po to vėl veiklos. Vaikai mokėsi rašyti žąsies plunksna,  chemijos kabinete buvo atliekami bandymai, CLLIL pamoka (integruota vokiečių-chemijos).

Kitą dieną taip pat vyko įdomios veiklos: fizikos ir matematikos pamokos parke. Mokiniai turėjo apskaičiuoti, kiek akmenų reikės slėnio aikštei iškloti, kiek žmonių vienu metu gali susėsti ant esančių suoliukų, matavo medžius ir pan.

Galiausiai, įveikę ir įvertinę visas veiklas, patraukė namo.

R. Zemlickienė