Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokytojų diena

Print
PDF

teacher01Spalio 5-ąją mokykloje minėjome Mokytojų dieną. Šią dieną mokytojai ir mokiniai kaip įprasta rinkosi į pamokas, tačiau šiandien jos buvo netradicinės. Susirinkę prie mokytojų kambario pradėjome rytą sveikinimo žodžiais. Mokyklos direktorė apdovanojo mokytojus už ilgametę patirtį, laimėjimus olimpiadose, respublikiniuose ir rajoniniuose konkursuose. Dešimtokai taip pat pasveikino mokytojus, ne tik simbolinėmis dovanėlėmis – raudonšoniais obuoliais, bet ir  "Like" ženkliukais už įvairiausius nuopelnus: "Stilingiausia mokytoja", "Už meilę sportui", "Vaikščiojantis žemėlapis" ir t.t. 5-6 klasių mokiniai sušoko originalų šokį.

Po meninės kompozicijos, šiltų padėkos žodžių atėjo metas keliauti į pamokas. Šią dieną mokytojo darbą išbandyti pasiryžo 9-10 klasių mokiniai. Rasa, Ineta ir Santa vedė "Meninį kursą", kurio metu gamino sraiges bei piešė piešinius iš gamtinių medžiagų, eksperimentavo su "slime". Miglė ir Erika mokinius ir mokytojus kvietė į "Gamtamokslinį kursą" kurio metu patikrino žinias apie mokyklą, gamtą, pasaulį. "Sportinio kurso" mokytojai Rokas, Jonas ir Marijus tikrino dalyvių fizinius gebėjimus. Laura, Lukas, Liveta ir Diana su viduriniosios jaunesniosios ir vyresniosios grupės auklėtiniais žaidė susipažinimo žaidimus, piešė rudens gėrybes, nustebino grupės auklėtoją sveikinimu mokytojo dienos proga. O su pačiais mažiausiais mūsų mokyklos vaikučiais lopšelio "Žuvyčių" grupėje  bendravo, žaidė, dainavo lopšines Viltė ir Marta.

img_20171005_091606ss

img_20171005_092000ss

p1010002

p1010010

p1010019

Po pamokų vėl susirinkome prie mokytojų kambario, kur refleksijos metu nutarėme, kad mokytojo duona nėra lengva, tačiau dieną praleidome turiningai ir smagiai.

Po refleksijos mokytojus pakvietėme gardžios kavos puodeliui bei netradicinei pamokai kartu su viešosios bibliotekos bibliotekininke L. Šmatiene. Viešnia pristatė naujas knygas, kvietė dalyvauti šmaikščioje viktorinoje.

Dėkojame aštuntokams už papuoštą pasitarimų kabinetą, septintokams už žaismingai dekoruotas mokytojų kambario duris ir pentokams bei šeštokams už išgražintą pirmo aukšto fojė.

p1010022

10 klasės mokinė Ineta Karosaitė