Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išvyka į ekologinį pieno ūkį

Print
PDF

gpDalyvaudami  Šviečiamosios gyvulininkystės projekto programoje  „Augink, rūpinkis, mylėk", spalio 20 dieną 5-7 klasių mokiniai, kartu su mokytoja Audrone Grigiene, lankėsi Biržų rajono Parovėjos seniūnijoje Vaidutės ir Vytauto Stankevičių ekologiniame pieno ūkyje.

Mus pasitiko ūkio savininkė Vaidutė Stankevičienė. Ji  supažindino su pieno ūkyje vykdoma veikla, darbuotojų profesijomis ir darbo specifika. Mokiniai apžiūrėjo karvių  melžimo robotus, kurie valdomi kompiuterio pagalba. Sužinojome, kad ūkyje auginama apie 1000 karvių, per parą primelžiama 10 tonų pieno. Apžiūrėję ūkio teritoriją ir auginamus gyvulius, mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti vietoje pagaminto sūrio, rūkytų dešrų, paragauti pieno.

parov