Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Integruotas projektas "Rudens spalvos"

Print
PDF

rudspRuduo - pats spalvingiausias metų laikas, kai gamta pasipuošia auksiniu atspalviu. Spalio mėnesį pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis Regina, Asta ir Jolanta dalyvavo integruotame projekte "Rudens spalvos". Mokiniai grožėjosi rudens spalvomis, rinko ir džiovino margaspalvius lapus, klasėse atliko grupinį kūrybinį darbą, panaudodami surinktą medžiagą.

ruddsc_0187

Pirmokai džiaugėsi savo ežių šeimyna, antrokai- baravykais, trečiokai- rudeniniu paukščiu, ketvirtokai - kompozicija rudens tema.