Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Fotono diena

Print
PDF

lmnsc_logoLapkričio viduryje 8-10 klasių mokiniams, įgyvendinant  STEAM projektą „Naturlab.Lt", vyko netradicinė fizikos pamoka, skirta „Fotono dienai". Pamokos metu mokiniai minė mįsles, sprendė kryžiažodžius, kriptogramas, atliko įvairias praktines užduotis ir eksperimentus, pavyzdžiui, matavo žaislinio automobilio greitį, tyrė kūnų kritimo greitį, lygino žalio ir virto kiaušinio sukimąsi.

fotonas

Mokiniai suprato, kad fizika gali būti kitokia - įdomesnė ir paprastesnė.

Alfredas Bagdonavičius