Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Tramtatulis 2011

Print
PDF

tramtatulisLietuvos liaudies kultūros centras, siekdamas skatinti vaikus ir mokinius domėtis savo krašto tradicine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius lietuvių liaudies dainų, sakytinės kūrybos, instrumentinės muzikos atlikėjus, kas dveji metai organizuoja Lietuvos vaikų ir mokinių – liaudies kūrybos atlikėjų konkursą ,,Tramtatulis“. Konkursas skiriamas etnomuzikologei profesorei Jadvygai Čiurlionytei atminti.

2011 m. kovo 3 d. Biržų Vlado Jakubėno mzikos mokykloje įvyko vaikų ir mokinių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas ,,Tramtatulis - 2011“. Konkurse dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: Rokas Pilkauskas (mokytoja Romualda Banienė) ir Vladas Valiulis (mokytoja Vaida Vaitaitytė). Mažasis pasakorius, Rokas Pilkauskas, nurungė net 36 dalyvius iš Biržų lopšelių-darželių „Drugelis“, „Genys“, „Vyturėlis“, Germaniškio, Papilio, Pabiržės, Kvetkų pagrindinės mokyklos, “Atžalyno“, „Aušros“ vidurinės mokyklos, „Saulės“ gimnazijos.

ttt1

Vertinimo komisija liko sužavėta Roko Pilkausko papasakota pasaka „Našlaitė ir pamotė“ bei mūsų krašto pavadimu apie „Velniapilio urvą“. Kovo 11 d. jis dalyvaus regioniniame rate Panevėžyje.

ttt2