Birželio 7 dieną Biržų pilyje vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Mokomės, laimime, tobulėjame", kurioje buvo apdovanoti rajono olimpiadų pirmųjų vietų nugalėtojai mokiniai ir jų mokytojai. Mūsų mokyklos atstovai taip pat dalyvavo šioje šventėje.
Esame maža mokykla, tačiau mūsų pasiekimai dideli, ir galbūt kai kam atrodo, kad kitur ir cukrus saldesnis, ir duona skalsesnė, ir mokytojai geresni, tačiau mes drąsiai galime tvirtinti: pas mus dirba patys geriausi mokytojai ir mokosi patys šauniausi mokiniai! Mažos mokyklos privalumas – kiekvieno vaiko matymas, ir kiekvieno mokinio sėkmė. Tą įrodo mūsų visų bendri rezultatai: 100 proc. pažangumas, visi dešimtokai baigė pagrindinio ugdymo programą, bendras mokyklos mokinių pažymių vidurkis – 7,4. 37 prizinės vietos olimpiadose ir konkursuose, 16 vykdomų projektų.
Pirmiausia, norime padėkoti visiems MOKYTOJAMS už kruopštumą, pareigingumą, atsakingumą, kūrybiškumą, už puikius mokinių rezultatus olimpiadose, konkursuose, varžybose, dėkojame visiems MOKINIAMS, kurių gausus būrys dalyvavo įvairiuose konkursuose, varžybose, projektuose, renginiuose, tariame ačiū TĖVELIAMS (GLOBĖJAMS) už nuolatinę pagalbą ir paramą mokyklai, šaunius, kūrybingus ir pačius geriausius vaikus, nes be jūsų – nebūtų ir mūsų.
Dėkojame mokiniams, kurie labai gerai mokėsi visus mokslo metus:
Dėkojame mokiniams, kurie nepraleido pamokų per II pusmetį:
Dėkojame visiems respublikinių konkursų, varžybų ir olimpiadų prizininkams:
Klasė |
Renginys |
Vieta |
Mokytojas |
10 kl. Vygantas Bėliakas ir Irena Zelenkevičiūtė |
Lietuvos ir Latvijos moksleivių tiriamųjų darbų konkursas „Baltiškosios jungtys“ |
3 |
E. Timukienė V. Vaitaitytė |
9 kl. Vaida Remeikaitė |
Šalies mokinių kulinarinio paveldo konkursas „Viešnagė pas močiutę“ |
3 |
V. Vaitaitytė |
9 kl. Eglė Juškaitė |
Konkursas „Mano svajonių kalėdinis renginys“ |
2 |
V. Vaitaitytė |
8 kl. Aivaras Kondrotas |
Menino skaitymo konkursas (regione) |
3 |
E. Timukienė |
(1996 m. ir jaunesni) berniukai |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės tinklinio varžybos kaimo vietovių mokykloms |
2 |
V. Venckūnas |
10 kl. Vygantas Bėliakas |
Respublikinis konkursas „Ką aš žinau apie Lietuvos kariuomenę“ |
29 (Pateko į Lietuvos geriausiųjų trisdešimtuką) |
A. Navalinskienė |
6 kl. Rokas Briedis |
Panevėžio karšto 5-9 kl. matematikų olimpiada |
3 |
V. Kubiliūnienė |
9-10 kl. mokinių komanda (J. Janilionis, G. Grecijonas, V. Bėliakas, G. Baltušis, S. Vaičiulėnaitė, I. Zelenkevičiūtė, J. Mikelėnaitė) |
Gamtos pažinimo ir orientavimosi vietovėje varžybos |
1 |
E. Timukienė, V. Vaitaitytė, A. Grigienė |
|
|
8 prizinės vietos |
|
Dėkojame rajoninių konkursų, varžybų ir olimpiadų nugalėtojams:
Klasė |
Renginys |
Vieta |
Mokytojas |
(1996 m. ir jaunesni) berniukai |
Kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybos |
1 |
V. Venckūnas |
(1995 m. ir jaunesni) berniukai |
Kaimo vietovių krepšinio 3x3 varžybos |
3 |
V. Venckūnas |
1-4 kl. (Ketvirtokai) |
„Sveikuolių sveikuoliai“ |
2 |
J. Mulokienė |
5-8 kl. (septintokai) |
„Sveikuolių sveikuoliai“ |
2 |
L. Margenienė |
8 kl. mokiniai |
„Konkurse „Blaivi klasė“ |
3 |
A. Navalinskienė |
1999-2000 m. mergaitės (5-6kl.) |
Kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos |
3 |
V. Vaitaitytė |
(1996 m. ir jaunesnės) mergaitės |
Kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybos |
3 |
V. Venckūnas |
10 kl. Vygantas Bėliakas |
Istorijos olimpiada |
3 |
A. Navalinskienė |
2 kl. Gabrielius Timukas |
Menino skaitymo konkursas |
1 |
D. Šteinbergienė |
8 kl. Aivaras Kondrotas |
Menino skaitymo konkursas |
1 |
E. Timukienė |
8 kl. Lukas Marusovas |
Technologijų olimpiada |
2 |
V. Jareckas |
9 kl. Justas Mulokas |
Technologijų olimpiada |
1 |
V. Jareckas |
7 kl. Titas Drevinskas |
Geografijos olimpiada |
3 |
S. Venckūnienė |
8 kl. Linas Lapeikis |
Geografijos olimpiada |
2 |
S. Venckūnienė |
10 kl. Vygantas Bėliakas |
Geografijos olimpiada |
1 |
S. Venckūnienė |
7 kl. Ernestas Lukovnikovas |
Anglų k. olimpiada |
2 |
R. Strautnikaitė |
8 kl. Arnas Šmatas |
Anglų k. olimpiada |
3 |
R. Strautnikaitė |
Ineta Karosaitė 4 kl. |
Kalbų kengūra 2012 (Lietuvių kalba) |
Oranžinė kengūra (2 vieta) |
J. Mulokienė |
Ineta Karosaitė 4 kl. |
Kalbų kengūra 2012 (Anglų kalba) |
Auksinė kengūra (1 vieta) |
R. Lapeikienė |
Marijus Valkiūnas 4 kl. |
Kalbų kengūra 2012 (Anglų kalba) |
Sidabrinė kengūra (3 vieta) |
R. Lapeikienė |
Rasa Indrikaitė 3 kl. |
Piešinių konkursas „Kaip aš įsivaizduoju saugų darbą“ |
1 |
R. Banienė |
Erika Talmontaitė 3 kl. |
Piešinių konkursas „Kaip aš įsivaizduoju saugų darbą“ |
2 |
R. Banienė |
Diana Rumytė 3 kl. |
Piešinių konkurse „Medžiai – mano draugai“ |
3 |
R. Banienė |
Judita Bėliakaitė 7 kl. |
Matematikos „Kengūra“ Biržų rajono mokyklų tarpe |
1 |
B. Lapinskienė |
Arnas Šmatas 8 kl. |
Matematikos „Kengūra“ Biržų rajono mokyklų tarpe |
2 |
B. Lapinskienė |
Linas Lapeikis 8 kl, |
Matematikos „Kengūra“ Biržų rajono mokyklų tarpe |
5 |
B. Lapinskienė |
Titas Drevinskas 7 kl. |
Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiada |
1 |
B. Lapinskienė |
Rokas Briedis 6 kl. |
Matematikos „Kengūra“ Biržų rajono mokyklų tarpe |
1 |
V. Kubiliūnienė |
Vygantas Bėliakas 10 kl. |
Matematikos „Kengūra“ Biržų rajono mokyklų tarpe |
1 |
V. Kubiliūnienė |
Rokas Briedis 6 kl. |
Rajono matematikos olimpiada |
1 |
V. Kubiliūnienė |
Ikimokyklinis skyrius (4-5 metai) |
"Futboliuko" turnyras |
1 |
D. Karosienė |
|
|
31 prizinė vieta |
|
DŽIAUGIAMĖS MOKYKLOJE ĮGYVENDINAMAIS PROJEKTAIS: